O nas

Witam serdecznie na stronie naszej hodowli.

Nazywam się Maciej Rewers, jestem leśniczym, myśliwym, sygnalistą myśliwskim i pszczelarzem. Wraz z żoną Dorotą od niedawna prowadzimy hodowlę psów myśliwskich - terierów walijskich. 
Od najmłodszych lat pasjonowało mnie leśnictwo i łowiectwo. Postanowiłem podążać w tym kierunku. 
W rodzinnych stronach (Wielkopolska) polowałem głównie na drapieżniki w norach i stogach. Wówczas podczas polowań towarzyszyły mi jamniki. W związku z przeprowadzką na Pomorze zmieniły się warunki, w których przyszło mi polować, stąd też potrzebowałem psa mocnego, wszechstronnego, który sprawdzi się zarówno jako norowiec, dzikarz jak i aporter. Idealnym psem okazał się być terier walijski, pies o łagodnym usposobieniu połączonym z pasją myśliwską, rodzinny, towarzyski, skory do zabawy i wesoły. Gdy w naszym domu pojawiły się dwie suki rasy terier walijski, szybko okazało się, że ich wrodzonej pasji łowieckiej nie należy marnować i dlatego postanowiliśmy założyć hodowlę psów myśliwskich Z Dzikowego Lasu. Z biegiem czasu do hodowli dołączył gończy słowacki Graf, który swoją pasją w polowaniu nie ustępuje innym psom, a nam służy jako tropowiec i dzikarz. Wraz z naszymi welshami tworzy złaję na polowaniach zbiorowych.
W naszej hodowli dążymy do tego, by nasze psy odnosiły sukcesy łowieckie i wystawowe, a ich potomstwo było zdrowe, o zrównoważonym charakterze i prawidłowym eksterierze, a przede wszystkim sprawdzały się na polowaniach.

NASZE SZCZENIĘTA
Rozwiń
GALERIA
Rozwiń

© 2017 by Agata Goliszek
Proudly created with
Wix.com

Hodowla Psów Myśliwskich
Z Dzikowego Lasu FCI

Hodowca Maciej Rewers

Kontakt
Społeczność

Łęczyn 10, 84-218 Łęczyce 
(woj. Pomorskie)

Tel. 694 417 624 

lub

(58) +48 676 62 44

  • Twitter Clean

Facebook

Twitter

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now